Maqaallo

Arrimaha aan weli lagu baraarugsaneyn ee soo cel-celiya gubashada Bakaaraha

0 Visits: 100 | Wednesday January 25, 2023 - 13:44:08
..

Read More »

Mas'alada Sharciyada Xakamaynta Denbiyada Kufsiga

0 Visits: 166 | Friday January 20, 2023 - 13:12:28
...

Read More »

Wax badan ka ogow arrinta soo dadajisay jabka Al-Shabaab

0 Visits: 185 | Thursday January 19, 2023 - 23:20:12
,

Read More »

Xog ku saabsan hoggaamiyaha ugu sarreeya Al-Shabaab iyo ku xigeenkiisa

0 Visits: 190 | Tuesday January 17, 2023 - 22:55:34
,

Read More »

Maxeey Xarardheere muhiim ugu ahayd Khawaarijta?. (Shan Qodob).

0 Visits: 185 | Monday January 16, 2023 - 23:05:42
,,,

Read More »

Haweeneydii xaaska ahayd ee loo daldalay fal uu sameeyay nin iyada jeclaa

0 Visits: 307 | Wednesday January 11, 2023 - 21:26:43
...

Read More »

FAALLO Dardaarankii Sh. Cumar uu iigu soo kaa dhiibay Adiga, Akhristow.

0 Visits: 523 | Sunday December 18, 2022 - 10:04:41
...

Read More »

Wax ka ogow nolosha iyo aqoonta Xasan Sheekh iyo madaxweyneyaashii dalka

0 Visits: 1276 | Friday October 14, 2022 - 20:02:35
...

Read More »

FAALLO:- Hayeey, xatooyo Xoolo Dadweyne.

0 Visits: 1497 | Tuesday September 27, 2022 - 20:14:00
....

Read More »

FAALLO Been loo dhan yahay!!!.

0 Visits: 1507 | Friday September 23, 2022 - 13:36:01
...

Read More »

FAALLO:-Muddo kororsiga iyo Dagaalada Mustaqbalka!!!

0 Visits: 1652 | Tuesday September 13, 2022 - 22:09:39
....

Read More »