Maqaallo

FAALLO:- Hayeey, xatooyo Xoolo Dadweyne.

0 Visits: 86 | Tuesday September 27, 2022 - 20:14:00
....

Read More »

FAALLO Been loo dhan yahay!!!.

0 Visits: 125 | Friday September 23, 2022 - 13:36:01
...

Read More »

FAALLO:-Muddo kororsiga iyo Dagaalada Mustaqbalka!!!

0 Visits: 287 | Tuesday September 13, 2022 - 22:09:39
....

Read More »

Xiriirka , Raganimada iyo Qurbaha.

0 Visits: 309 | Saturday September 10, 2022 - 14:30:55
..

Read More »

WARBIXIN:- MAGACAABISTA WAXAA KA HOREYSA QORSHE FULIN.!!! {FAALLO} By:-Dulyar

0 Visits: 339 | Tuesday September 06, 2022 - 23:59:40
...

Read More »

Magacaabista Gudoomiyaha cusub ee G/Banaadir: Afar qodob oo aan laga boodi karin

0 Visits: 357 | Tuesday September 06, 2022 - 13:43:04
......

Read More »

Tuugada waaweyn iyo kuwa yar yar!!!.

0 Visits: 502 | Monday August 22, 2022 - 20:13:03
...

Read More »

Dalacsii Dambiilaha weyn!!!.

0 Visits: 512 | Sunday August 21, 2022 - 22:21:12
..

Read More »

Ma Hotekaa la duminayay mise?.

0 Visits: 552 | Saturday August 20, 2022 - 23:30:25
..

Read More »

Faraa ii taagan. Farmajana xasaanad ma leh!!!.

0 Visits: 529 | Saturday August 20, 2022 - 22:44:15
...

Read More »

Adiguna ila Arag. (Gaalada iyo fikradda ay ka qabaan Nabi Muxamed Cs).

0 Visits: 571 | Tuesday August 16, 2022 - 21:28:35
...

Read More »

Qorshaha Wakhtiga Fog.

0 Visits: 645 | Tuesday August 16, 2022 - 20:37:15
...

Read More »

Taariikhda Sadaxda Seefood.

0 Visits: 765 | Wednesday August 10, 2022 - 14:10:47
....

Read More »