Featured

Saciid Danni oo magacaabay Golihiisa Wasiirada+VIDEO

0 Visits: 708 | Wednesday February 28, 2024 - 23:55:57
Madaxweynaha Puntland Saciid Cabdullahi Deni ayaa caawa magacaabay golihiisa wasiirrada, wuxuuna xafiiska Deni shaaciyey magacyada wasiirrada loo kala magacaabay 21 wasaaradood. Dikreetada lagu magacaabay wasiirrada cusub ee Puntland waxaa warbaahinta u akhriyey Agaasimaha Warfaafinta Madaxtooyada Puntland…

Read More »

Waa kuma Shamuuri ninka ka yaabsaday maxkamadda gobolka Banaadir? + Video

0 Visits: 458 | Tuesday February 27, 2024 - 14:21:23
..

Read More »

BULSHADA ISLAAMKA OO BILLAABEEN U DIY AAR GAROWGA BISHA RAMADAN.

0 Visits: 441 | Thursday February 22, 2024 - 07:48:50
..

Read More »

Maxkamad maanta la horgeeyay ninkii xaaskiiga ku gubay kuna dilay Muqdisho

0 Visits: 579 | Thursday February 15, 2024 - 14:36:38
..

Read More »

HAMBALYO DHALASHO FARXAD LEH

0 Visits: 466 | Wednesday February 14, 2024 - 15:51:53
..

Read More »

Maal-qabeen miyaa mise siyaasi Soomaaliga barta TikTok ku bixiyey $800,000?

0 Visits: 521 | Thursday February 08, 2024 - 15:07:09
..

Read More »

DAAWO: Qaabka uu u dhacay Qaraxa Xamar-weyne

0 Visits: 210 | Tuesday January 16, 2024 - 14:55:57
..

Read More »

Daawo: R/Wasaare Xamza oo MUUSE BIIXI ku macneeyey talo xumadii FIRCOON

0 Visits: 220 | Sunday January 14, 2024 - 16:41:44
..

Read More »

Xil wareejin ka dhacday madaxtooyada PUNTLAND + Sawirro

0 Visits: 167 | Thursday January 11, 2024 - 12:18:19
..

Read More »

Xulka Gobolka Banaadir oo Galabta ka adkaaday Xulka Galmudug

0 Visits: 1162 | Monday January 08, 2024 - 18:20:10
..

Read More »