Maqaallo

Saddax Su'aal siyaasadeed iiga Jawaab=Fallo=

0 Visits: 15 | Wednesday May 05, 2021 - 23:27:10
...

Read More »

Qiso murugo leh: Wiilkii dilay 2 walaaladii ahaa, Maxaa sababay??

0 Visits: 131 | Sunday May 02, 2021 - 22:56:24
...

Read More »

Akhri Sadarada dhaxdooda. Read between the Lines.+Faallo=

0 Visits: 119 | Sunday May 02, 2021 - 22:52:01
;;

Read More »

Colombow: "Saaxiibkeyow Farmaajo mar i maqal!!…"

1 Visits: 179 | Friday April 30, 2021 - 19:47:24
...

Read More »

Akhriso Khudbaddii Madaxwayne Farmaajo ee xaaladda Dalka

1 Visits: 246 | Wednesday April 28, 2021 - 07:36:04
...

Read More »

Gorfeynta "Godob iyo Gallad" ee uu qorayXuseen M.Cabdulle (Wadaad)

1 Visits: 369 | Friday April 23, 2021 - 12:43:53
...

Read More »

Dardaarankii Duq Calasey Cariif.=Warbixin Cajiib ah=

1 Visits: 475 | Monday April 19, 2021 - 09:04:15
...

Read More »

Talo odaytinimo oo ku socota Farmaajo iyo Mucaaradka

1 Visits: 712 | Sunday April 18, 2021 - 07:25:54
...

Read More »

Amb. Swan, Kenya, Norway SHidaalka Soomaaliya Maxaa kulmiyay?

1 Visits: 548 | Thursday April 15, 2021 - 21:34:59
....

Read More »

Maareynta Maaliyadda & Miisaaniyadda Somaliya.

1 Visits: 837 | Thursday April 08, 2021 - 22:45:08
..

Read More »

WAXAAN KU DUL TAAGAN NAHAY TIIRKA TOOGASHADA.!!!

1 Visits: 902 | Tuesday April 06, 2021 - 07:40:12
...

Read More »

Ascaarta iyo Bisha Ramadaan.=Faallo=

1 Visits: 996 | Thursday April 01, 2021 - 21:27:03
...

Read More »

ADAA WAX ARKEE USHA II QABO.!!!

1 Visits: 1153 | Friday March 26, 2021 - 21:17:44
...

Read More »

Xaajadu Dhago la Qabto ma lahee, Dhankee baa u Ciirsanaa?!!!.

1 Visits: 1360 | Friday March 19, 2021 - 22:49:39
..

Read More »