Maqaallo

Sidee looga fal-celiyey khudbaddii FARMAAJO?

0 Visits: 131 | Tuesday January 11, 2022 - 14:25:03
...

Read More »

Xildhibaan Xulid Qabiil> doorasho Qof iyo Cod> Magacaabid>Xulid Qabiil.

0 Visits: 145 | Monday January 10, 2022 - 13:48:53
....

Read More »

Ma suurtogal baa in Ethiopia ay qabsato Saylac?

0 Visits: 165 | Sunday January 09, 2022 - 07:17:29
.....

Read More »

Dagaalkii Imaam Cumar, Geelii Cali Gaaf, Talyaaniga iyo UN

0 Visits: 180 | Friday January 07, 2022 - 12:30:55
...

Read More »

Masaafada uu FARMAAJO u jaray Itoobiyaan jaceylka

0 Visits: 350 | Saturday December 25, 2021 - 06:23:17
...

Read More »

Somalida Kirishtaanka Ah

0 Visits: 335 | Friday December 24, 2021 - 22:19:17
,,,

Read More »

Waa maxay sababta uu garsoorka Somalia fasax u galay December oo dhan?

0 Visits: 359 | Friday December 24, 2021 - 10:54:01
...

Read More »

Saciid Deni vs Reer Diyaano: Xaqiiqda colaada Boosaaso

0 Visits: 378 | Thursday December 23, 2021 - 07:48:03
...

Read More »

Qofna wuxuusan haysan ma baxsho

0 Visits: 511 | Saturday December 11, 2021 - 15:48:11
....

Read More »

Taariikhda addoonsiga iyo deegaanadii Soomaaliyeed ee dadka laga dhoofin jiray

0 Visits: 615 | Thursday December 02, 2021 - 23:18:10
....

Read More »

Lixda Sawir: Siyaasiyiintu maxay dadka u sheegaan?.

0 Visits: 735 | Thursday November 25, 2021 - 12:53:23
....

Read More »

Mucjisaadka, Qur'aanka, Rasuulka CSW, Asaxaabta, iyo Aragtida Islaamka.

0 Visits: 747 | Monday November 22, 2021 - 13:41:44
....

Read More »

Macallinka waa barbaariyaha iyo hagaha Bulshada.

0 Visits: 765 | Sunday November 21, 2021 - 14:00:24
...

Read More »

A iyo B, ka jawaab. Maxaa la igumaagay?

0 Visits: 763 | Sunday November 21, 2021 - 10:24:29
...

Read More »