Maqaallo

Waa kuma Mahdi Maxamed Guuleed? (Taariikh kooban)

0 Visits: 914 | Monday November 01, 2021 - 14:57:58
...

Read More »

Filim Soomaali ah oo noqday kan ugu wanaagsan Afrika

1 Visits: 863 | Sunday October 24, 2021 - 07:15:12
..

Read More »

Wax ka ogow : Aqoonta iyo Quruxda!!!

1 Visits: 905 | Sunday October 17, 2021 - 20:47:10
...

Read More »

Gaas, Geed ku badalasho.

1 Visits: 833 | Wednesday October 06, 2021 - 16:46:27
...

Read More »

Codsi: ku wajahan Dadka laga soo masaafuriyay Laascaanood.

1 Visits: 871 | Tuesday October 05, 2021 - 23:46:27
..

Read More »

Lama yaabin, Laakin waxaan la yaabay. Adaaba yaabi Doontide.

1 Visits: 660 | Monday October 04, 2021 - 21:44:24
...

Read More »

Hayeey Ciidamada Badbaado Qaran. is ka jira. !!!!!

1 Visits: 691 | Wednesday September 29, 2021 - 11:55:20
..

Read More »

Ku: Dhammaan Senetorada Qaranka, Mushaar hakin.

1 Visits: 668 | Wednesday September 29, 2021 - 11:35:56
...

Read More »

Muqdisho Cadeey yaa cunay?

1 Visits: 672 | Sunday September 26, 2021 - 23:24:35
...

Read More »

Maxaad ka taqaanaa xayawaanka Caasha badhida?

1 Visits: 707 | Thursday September 23, 2021 - 12:22:19
...

Read More »

TAARIIKHDA FACAATUUGGA ABGAAL.

1 Visits: 708 | Saturday September 18, 2021 - 23:34:31
...

Read More »

Xaaji Maxamed Yaasiin: Cudur la filayey loo ma xauunsado

1 Visits: 651 | Friday September 17, 2021 - 09:36:54
....

Read More »

INDHOOL WAHAABI AH !!!.

1 Visits: 754 | Friday September 17, 2021 - 08:57:12
...

Read More »

Tallaabadii C/llaahi Yuusuf ee December 14, 2008 iyo midda Farmaajo ee maanta

1 Visits: 642 | Thursday September 16, 2021 - 20:18:27
...

Read More »