Maqaallo

Allaah- Haa. God & Dio Maya.

0 Visits: 840 | Friday January 28, 2022 - 08:30:56
...

Read More »

Faankii Fahad iyo Fiyonadii Za'iir- Faallo jawaab ah

0 Visits: 1089 | Tuesday January 25, 2022 - 12:41:09
...

Read More »

FARXADDA QALBIGA | W/Q: ABUBAKAR MOHAMMED

0 Visits: 758 | Saturday January 22, 2022 - 07:01:33
..

Read More »

Xuska maalinta Saxaafadda ee Soomaaliya (warbixin)

0 Visits: 702 | Friday January 21, 2022 - 09:44:42
...

Read More »

Sidee looga fal-celiyey khudbaddii FARMAAJO?

0 Visits: 709 | Tuesday January 11, 2022 - 14:25:03
...

Read More »

Xildhibaan Xulid Qabiil> doorasho Qof iyo Cod> Magacaabid>Xulid Qabiil.

0 Visits: 643 | Monday January 10, 2022 - 13:48:53
....

Read More »

Ma suurtogal baa in Ethiopia ay qabsato Saylac?

0 Visits: 735 | Sunday January 09, 2022 - 07:17:29
.....

Read More »

Dagaalkii Imaam Cumar, Geelii Cali Gaaf, Talyaaniga iyo UN

0 Visits: 700 | Friday January 07, 2022 - 12:30:55
...

Read More »

Masaafada uu FARMAAJO u jaray Itoobiyaan jaceylka

0 Visits: 969 | Saturday December 25, 2021 - 06:23:17
...

Read More »

Somalida Kirishtaanka Ah

0 Visits: 818 | Friday December 24, 2021 - 22:19:17
,,,

Read More »

Waa maxay sababta uu garsoorka Somalia fasax u galay December oo dhan?

0 Visits: 740 | Friday December 24, 2021 - 10:54:01
...

Read More »

Saciid Deni vs Reer Diyaano: Xaqiiqda colaada Boosaaso

0 Visits: 757 | Thursday December 23, 2021 - 07:48:03
...

Read More »