Maqaallo

Meydadka Muwaadiniin Soomaaliyeed oo laga helay Guri kuyaalla dalka Mareykanka

0 Visits: 1894 | Wednesday December 13, 2023 - 12:24:08
Meydadka laba Dhalinyaro Soomaali ah ayaa laga helay Guri ay deganaayeen oo kuyaalla Gobolka Ohaaya ee dalka Mareykanka, halka mid kale uu kujiray xaalad halis ah. Dhalinyaradaan ayaa waxaa la sheegay inay isticmaaleen waxyaabaha maanka dooriya oo halis ah, taas oo keentay inay lab kamid ah dhintaan…

Read More »

Ducaale oo farriin u diray Xasan Sheekh, mucaaradka iyo xildhibaanada

0 Visits: 1257 | Wednesday November 29, 2023 - 20:30:20
..

Read More »

Gegida dayaaradaha Aden Cabdulle waxay u baahan tahay in sida loo dhaamo.

0 Visits: 1046 | Wednesday November 29, 2023 - 16:15:05
...

Read More »

Soomaaliya oo mar kale ka soo muuqaneysa saaxadda Caalamka (WARBIXIN)

0 Visits: 1016 | Saturday November 25, 2023 - 15:34:24
..

Read More »

Shekadii Xamar Xalwaan, iyo Maxaa laga Baran karaa....?

0 Visits: 978 | Monday November 13, 2023 - 22:40:30
...

Read More »

Waa ayo hoggaamiyeyaasha Xamaas ee ay dooneyso Israel inay disho?

0 Visits: 1416 | Tuesday October 10, 2023 - 13:42:32
...

Read More »

Xuska Maalinta Mowliidka Haa, Haa. WQ:Prof. Yahye Amir

0 Visits: 1361 | Wednesday September 27, 2023 - 14:15:08
.

Read More »

Sida bulshadani ugu eg tahay Soomaalida iyo waxa ay wadaagan

0 Visits: 1474 | Monday September 18, 2023 - 16:30:20
..

Read More »

Xogaha kaa qarsoon ee Somaliya. (Qoraal Muhimad iyo khatarba ah!!!)

0 Visits: 1403 | Saturday September 16, 2023 - 09:47:06
..

Read More »

Maxaad ka taqaan taariikhda Axmed Naaji Sacad

0 Visits: 1403 | Tuesday September 05, 2023 - 16:49:01
..

Read More »

Mushaarka iyo Dowladda Hoose.!!!!! WQ:Prof. YAHYE AMIR

0 Visits: 1414 | Tuesday September 05, 2023 - 16:15:09
..

Read More »

Prof. Yaxye Amir : Maalintii iigu horeysay Dugsiga Hoose.+Video

0 Visits: 1319 | Sunday September 03, 2023 - 15:22:12
...

Read More »